Zastanawiacie się w jakim miejscu Wasze pociechy mógłby spędzić niezapomniane chwile na łonie natury. W jakim miejscu jest czyste powietrze, piękne krajobrazy oraz atrakcje dla dzieci? Są przeróżne lokalizacje spełniające takie wymogi. Jedno z nich są Bieszczady. Obiecują młodym ludziom rozrywkę, idzie wyśmienicie się bawić, ale również pozwolą na relaks na tle pierwotnej przyrody Karpat Wschodnich. To właśnie z tego typu wyjazdów przywiozą miłe wspomnienia, a dodatkowo rozpoczną nowe przyjaźnie i wyciągną wartościową wiedzę odnośnie polskiej przyrody, której nie zdobędą w szkole. Nie ma bowiem milszej nauki od tej na rześkim powietrzu, tym bardziej, jeśli jest to czas spędzony pośród kumplów na kolonii w górach.

Specyfikacja Bieszczad

W największym stopniu sławne pasmo górskie umiejscowione w południowo-wschodniej części polski. Bieszczady podzielone są na 2 pasma, Bieszczady Wschodnie obszarze Ukrainy oraz Bieszczady Zachodnie na terytorium naszego kraju i Słowacji oraz Ukrainy. Te ostatnie w dużej części zajmują Rezerwat Biosfery „Karpaty Wschodnie”, jaki znajduje się na liście rezerwatów natury UNESCO. Bieszczady są dość wysokie, najwyższych ich szczytem jest Tarnica sięgająca na wysokość 1346 metrów nad poziomem morza. Tym samym góry te nie są szczególnie duże, ale przez to idzie bez trudu udać się na najwyższy punkt i badać wzrokiem stamtąd śliczną panoramę Bieszczadów. Odróżniają się również piętrowym rozkładem flory oraz niekonwencjonalnym rozkładem sieci rzek. A jednym z najpiękniejszych miejsc w tej okolicy jest Park Krajobrazowy Dolina Sanu. To właśnie w tamtym miejscu od czasu do czasu można śledzić duże ssaki, takie jak niedźwiedź brunatny, żubr czy nieco mniejsze wilk lub ryś. Bieszczady są miejscem występowania unikatowej w pozostałych sekcjach Polski fauny oraz skupiają sporo sporadycznych typów roślin. Niezwykły klimat tego rejonu produkują stare lasy buczynowe i nurty.

Czy wyselekcjonować konkretne miejsce

Oczywiście, że tak. Zakwaterowanie to zmienna na jaką posiadamy wpływ, w przeciwieństwie do aury i do natury. Warto wiec zadbać o kapitalne zakwaterowanie przykładowo w imprezy integracyjne w górach zielonapolana.com.pl. Miejsce: Dubiecko (Dolina Sanu). Dostarcza noclegi w górach dla ponad 100 osób, w klimatycznych domkach z drewna a także pokojach hotelowych. Do dyspozycji gości znajduje się też pole namiotowe. Proponuje. Biorąc pod uwagę położenie i łatwy dostęp do ośrodka, w bliskości idzie zakosztować rozrywek i doświadczyć wielu atrakcji.
Są to między innymi przejazdy drezynami rowerowymi, muzea czy Osada Fantasy zlokalizowana w przybliżeniu 30 km od pensjonatu Zielona Polana.

Koloniści zdołają także skorzystać z wycieczki do Lwowa oraz odkryć sekrety i wdzięki Dynowa, które chwali się Przeworską Koleją Dojazdową. Kolonie dla dzieci w górach jeszcze przenigdy nie były tak bogate i pełne przygód.